AVENGERS zyskają nowego członka?

Deadpool w końcu się doczekał. Nie dość, że jest jedną z popularniejszych postaci z uniwersum Marvela, w to końcu spełniło się jego wielkie marzenie. Został Mścicielem.

 

UWAGA: poniższy tekst zawiera spoilery dotyczące fabuły Avengers #0

 

DP3 title

 

Avengers #0 to pojedynczy zeszyt, który ma przetrzeć drogę dla nadchodzących tytułów New Avengers, Uncanny Avengers czy The Ultimates. W jednej z historii Steve Rogers powierzył specjalną misję ulubionemu najemcy internautów – Deadpoolowi.

 

[SPOILER] Zadaniem Deadpoola było zdobycie próbki mgły Terrigenu, substancji która wyzwala w ludziach ukryte geny Inhumans – rasy superludzi. Obecnie w świecie Marvela mgła ta rozprzestrzenia się po całym świecie powodując pojawianie się milionów nowych Inhumans. Jakby tego było mało okazuje się być szkodliwa dla części mutantów. W tym Rogue. [/SPOILER]

DP1

Po wykonaniu misji Deadpool zostaje zaskoczony przez Rogersa, który wręcza mu jego własną kartę identyfikacyjną Avengers. To oznacza ni mniej ni więcej, że Wayde został oficjalnym członkiem Mścicieli. Deadpool ma zostać na stałe częścią drużyny, której przygody będziemy mogli śledzić na łamach Uncanny Avengers. W jej skład wejdą również Steve Rogers, Rogue, Doctor Voodoo, Quicksilver, Spider-Man i oryginalny Human-Torch. Celem zespołu będzie promowanie współpracy między ludźmi, mutantami i Inhumans.

 

DP2

 

Źródło: uk.ing.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *