„NARKO” – zapowiedź

01

PRZEDSTAWIA

03

Pod koniec ubiegłego roku swoją premierę miał komiks „NARKO”, autorstwa Dany Łukasińskiej i Krzysztofa Ostrowskiego.

Zawarta w albumie historia opowiada o osobistych doświadczeniach młodych ludzi, którzy zetknęli się z substancjami psychoaktywnymi. W ich historiach znajdziecie opisy subiektywnych odczuć po zażyciu substancji psychoaktywnych oraz podstawowe informacje o ich wpływie na organizm człowieka, o zagrożeniach płynących z ich nadużywania, o mechanizmie uzależnienia i prawach osób uzależnionych.

Substancje psychoaktywne są tak stare jak historia ludzkości. Nie znikną z powodu coraz sroższych represji. Jeśli nie chcesz żyć w ich orbicie, po pierwsze musisz WIEDZIEĆ. „NARKO” to komiks o substancjach psychoaktywnych. Dla użytkowników substancji psychoaktywnych, ich przyjaciół, rodziców, nauczycieli. Nie straszymy w nim i nie zabraniamy – znamy mechanizm zakazu, który w gruncie rzeczy nie powstrzymuje, a budzi pragnienie.

Krytyka Polityczna

 

Zachęcamy też do zapoznania się z zapowiedzią na kanale YouTube wydawcy.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>