danceKto zaczytuje się w polskich komiksach, z pewnością czeka niecierpliwie na szósty tom przygód Blera, zwanego również Dobroczyńcą z Krakowa – postaci stworzonej przez Rafała Szłapę, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w (tak, tak) Krakowie.

Niestety, czytelnicy wyczekujący szóstego tomu o wdzięcznym tytule „Psie imperium” będą zmuszeni uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Rafał nie zwykł jednak pozostawiać swoich fanów zasmuconych i z okazji Międzynarodowego Festiwalu Komiksów i Gier w Łodzi, który odbędzie się już w dniach 1-2 października, przygotował coś na otarcie łez – dodruk „Ostatniego wyczynu”, czyli trzeciego odcinka serii.

Plansza_04

Nowe wydanie trzeciego tomu będzie wzbogacone nie tylko o dodatkowe materiały, ale ozdobie je dodatkowo piękna, nowa okładka.

Komiks będziecie mogli nabyć już w najbliższy weekend przy stoisku Rafała (dzielonym z Artists on Board, nr 25) na terenie Atlas Areny. KZ poleca i serdecznie zaprasza!

OKLADKA_got kopia2 - skl

Dręczony wyrzutami sumienia oraz poczuciem bezsensu swojej misji, Bler, zwany też Polskim Supermanem lub Dobroczyńcą z Krakowa podejmuje decyzję, która zaważy nie tylko na jego dalszych losach, ale i przyszłości miasta.

    W ostatecznej konfrontacji wrogowie zrzucają maski. Na ratunek przychodzą nieoczekiwani sojusznicy. Bohater wpada w sidła pozbawionego skrupułów przeciwnika. żeby się z nich wydostać musi stawić czoła swojej przeszłości, która wciąż kryje w sobie wiele niespodzianek.

Plansza_48