Simon Hanselmann Czary zjary. Drugi dil

„Nie było nas jakąś chwilę. ale wracamy! Wilkołak Jones jest jak głodny wilk, tylko wciąż naćpany. Jego synowie chodzą cały czas zarzygani i obsrani! Mogg marzy o rimmingu. Sowa o chwili wytchnienia. Megg pragnie antydepresantów i kolorowej tęczy. Impreza trwa na całego – pety, skręty i puste flaszki walają się już na klatce, ale kogo to obchodzi, skoro jest tak dobrze!”.
Odjechani bohaterowie „Czarów zjarów” powracają z drugim zbiorem swoich niezwykłych przygód. Dołącz do nich!

SIMON HANSELMANN. jaki jest, każdy widzi, a kto nie widzi… cóż, to jego [cenzura] problem ze wzrokiem, którego za [cenzura] tu nie rozwiążemy. Simon urodził się w Australii, na Tasmanii (ale prosimy nie mylić go z diabłem tasmańskim!). Od lat tworzy przygody Megg, Mogga i Sowy, których drugi zebrany tom trzymacie w swoich spoconych łapskach. Od jakiegoś czasu mieszka w Seattle, ze swoją żoną i zwierzakami przybłędami. Za swoje komiksy był nominowany do nagród Eisnera i Ignatza, ale to żabojady poznały się na nim, dając mu nagrodę za najlepszą serię w Angoulême.

Scenariusz i rysunki: Simon Hanselmann
Tłumaczenie: Marceli Szpak
Cena: 99 zł
ISBN: 978-83-65527-88-2
Format: 165×230
Oprawa: twarda
Liczba stron: 288
Druk/barwność: kolorowy
Zalecane dla odbiorcy: Dorośli
Komiks nr 284
Wydanie: I
Data wydania: 26 sierpnia 2019

 

Bunn, Hurtt, Crabtree Szósty rewolwer 5: Zimowe wilki

UWIĘZIENI W ZAMARZNIĘTYM PIEKLE!
Sześć. Zestaw przeklętych rewolwerów posiadających moc zburzenia rzeczywistości. Drake Sinclair wierzy, że użył już tej strasznej mocy… budując na nowo świat, i to nie raz. Boi się, że jest mu przeznaczone wykorzystać ją ponownie. Becky Montcrief uratowała Drake’a Sinclaira ze szponów Rycerzy Salomona, ale wcale nie są bezpieczni. Nagle znajdują się uwięzieni na zamarzniętym pustkowiu, atakowani przez pierwotne stworzenie, którego nie sposób zabić. Gdy zaczynają pogrążać się w rozpaczy, zdają sobie sprawę, że jeśli chcą przeżyć, muszą dokonać strasznego poświęcenia.
Tymczasem Gord Cantrell śpieszy, by znaleźć swych przyjaciół. Wie, jak raz na zawsze zniszczyć Sześć. Ale jeśli chce pożyć wystarczająco długo, by to zrobić, musi umknąć grupie religijnych fanatyków, którzy źle oceniają jego intencje. Podróżuje z najbardziej niezwykłym sojusznikami – sojusznikami mającymi inne plany wobec sześciu rewolwerów, którym przeznaczone jest zmienić świat.
”Zimowe wilki” zawierają materiały pierwotnie publikowane w zeszytach 24–29 serii.

„Szósty rewolwer to mieszanka krwi, kul i siarki, której nie
sposób się oprzeć”.
— Jim Zub, Skullkickers, Street Fighter Legends

„Jako czytelnik, uwielbiam. Jako twórca, komplementuję najbardziej, jak się da: Szósty rewolwer sprawia, że jestem zazdrosny. Obym zazdrościł jak najdłużej”.
— Kieron Gillen, Young Avengers, Journey Into Mystery

„Szósty rewolwer to bez dwóch zdań jeden z najlepszych wydawanych obecnie komiksów. Żal mi każdego, kto go nie czyta”.
— Chris Roberson, Edison Rex, The Mysterious Strang

Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Brian Hurtt
Kolory: Bill Crabtree
Tłumaczenie: Maciej Drewnowski
Cena: 69 zł
ISBN: 978-83-66347-07-6
Format: 170X260
Oprawa: miękka
Liczba stron: 160
Druk/barwność: kolorowy
Zalecane dla odbiorcy: Młodzież i dorośli
Komiks nr 285
Wydanie: I
Data wydania: 26 sierpnia 2019