Grudzień trwa w najlepsze. Śniegu, co prawda, nigdzie nie widać, ale już za kilka dni zobaczymy dwa nowe tytuły od wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy. Jakie? Zobaczcie sami.

 

 

ASPIRINE

aspirine

 

Autor: Joann SfarTłumaczenie: Katarzyna Sajdakowska i Jakub Jankowski
Oprawa: twardaISBN: 978-83-63963-77-4
Format:  220X240 mmKomiks nr 182
Str.: 228kolor
Cena: 110 zł z VATOdbiorcy:Dla dojrzałego czytelnika

 

Wampir Fernand powraca, jak i wszyscy pozostali nadprzyrodzeni bohaterowie. A w powietrzu unosi się miłość, która obraca życie wielu bohaterów do góry nogami. W tym samym czasie hordy niezadowolonych ludzi polują na nadprzyrodzone stwory, budując atmosferę zapowiadającą otwartą wojnę. Czy w takich czasach jest miejsce na miłość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań szukaj w Aspirine, kontynuującej wątki zaszczepione w Wampirze.

Premiera: 11 grudnia

 

 

KSIONZ 2 – ERA MURIEL 

muriel

 

Autor: Dominik Szcześniak i Marcin RusteckiTłumaczenie: brak danych
Oprawa: twardaISBN: 978-83-63963-44-6
Format: 165X238mmKomiks nr 180
Str.: 128kolor
Cena: 89 zł z VATOdbiorcy: Wszyscy

 

„Era Muriel” to podtytuł drugiej (i ostatniej) części awanturniczo-przygodowej opowieści Marcina Rusteckiego i Dominika Szcześniaka. Rozgrywająca się w mrocznych czeluściach nieznanych planet oraz w pięknych, lecz nie do końca przyjaznych niebiosach historia z jednej strony opowiada o poszukiwaniach tajemniczego Dziecka Zguby, z drugiej zaś skupia się na losach rebelii w Naniebie. Jaką rolę w tych zdarzeniach odgrywa tytułowy zmiennokształtny demon? Ksionz, Diablo Boy i Ulf ministrant powracają w wielkim stylu oraz w towarzystwie m.in. samuraja Ajkena Bijohiro i upiornego Erva Suchotnika. 128 stron szalonej jazdy bez trzymanki!

Premiera: 11 grudnia

 

 

KZ gorąco poleca!