Wydawnictwo Mandioca informuje, że wydrukowano już piąty zeszyt Barras i na dniach znajdzie się on w sprzedaży. Jest to ostatnia część serii. Poniżej kilka przykładowych plansz. Następny w kolejności wydany zostanie Labirynt (przedsprzedaż).

Przesłynni ultrasi z Argentyny – dotarli już do Polski. Blondas, Gruby, Indianin i reszta bandyterki schowanej pod barwami klubów piłkarskich szuka broni, robi zadymy, wichrzy i załatwia swoje brudne interesy. Bo życie Barras to tyleż romantyczny doping, niesamowite bogactwo przyśpiewek nieznane nad Wisłą, orkiestry klubowe, kolorowe flagi, murale i graffitti, co regularna działalność przestępcza.

Seria komiksów autorstwa argentyńskiego rysownika Emilia Utrery doskonale pokazuje życie i działalność tamtejszych ultrasów. Sławnych na cały świat, niebezpiecznych, nieokrzesanych. Utrera kreśli historię barwną, zamierzenie chaotyczną, wielowątkową, mocnymi, czarno-białymi ilustracjami. Kreska Argentyńczyka zapada w pamięć, a niektóre kadry wprost zdumiewają dynamiką. W rodzimej Argentynie Barras zyskali wielką renomę i sławę, a wśród kibiców futbolu status komiksu kultowego. Teraz czas na Polskę!