Zbliża się premiera długo wyczekiwanego spin-offu – Bumblebee – znanego wszystkim z kultowej serii Transformers. Na szóstą odsłonę niesamowitych przygód legendarnych robotów zapraszamy już 4 stycznia, podczas premiery w Cinema City! Film dostępny w najnowocześniejszej technologii IMAX® przeniesie widza prosto do Kalifornii, gdzie na krystalicznie czystym i panoramicznym ekranie będzie mógł śledzić losy żółtego Autobota! Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Bumblebee – żółty robot znajdujący azyl na jednym z kalifornijskich złomowisk nawiązuje kontakt z Charlie – dziewczyną wkraczającą w dorosłe życie, starającą się zrozumieć świat, by w końcu odnaleźć w nim swoje miejsce. Wraz z odrestaurowaniem zardzewiałego garbusa rozwija się przyjaźń pomiędzy Charlie a Bumblebee, który z czasem okazuje się być niezwykłym, żółtym autobotem!

Reżyserem szóstej części kultowej serii Transformers jest animator – Travis Knight, natomiast w rolach głównych wystąpili: Hailee Steinfeld, John Cena, Pamela Adlon, Kenneth Choi oraz Gracie Dzienny.

Film będzie wyświetlany między innymi w najnowocześniejszej technologii IMAX®, przedstawiającej film ze zwiększoną jasnością i kontrastem obrazu. Niecodzienne wrażenia wizualne gwarantuje panoramiczny format. Natomiast fanów naprawdę silnych wrażeń zapraszamy na seans w technologii 4DX®, której efekty specjalne pozwolą dosłownie zanurzyć w akcji, gwarantując niesamowite emocje! Poczuj mocne uderzenie akcji dzięki technologii oddziałującej na wszystkie zmysły!

Przygotuj się na wielki powrót Transformersów i przekonaj się, czy nadchodzący spin-off dorówna poprzednim częściom!

Film będzie można następnie obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D, natomiast w wersji IMAX® w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) i w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).

Dodatkowo we Wrocławiu (Wroclavia) film będzie można obejrzeć w jednej z trzech kameralnych sal Cinema City Wroclavia VIP, oferujących widzom kino w wersji ALL INCLUSIVE z dodatkowym menu restauracyjnym do wyboru i innymi atrakcjami.