Johannes Schachmann. Życie i czasy - okładka

Johannes Schachmann. Życie i czasy – okładka

Johannes Schachmann. Życie i czasy to pełen czarnego humoru komiks o perypetiach bardzo starego, bardzo potężnego i bardzo sfrustrowanego maga z Antwerpii. Bo nawet tak on musi mierzyć się z problemami, które przerastają każdego z nas, takimi jak: oczekiwania rodziców, głowa w słoiku, uciekające golemy, czy Lenin, buntujący klasę skrzacią.

Cały rozdział Dawno… dawno… Kiedyś! do przeczytania TUTAJ

Johannes Schachmann (1595 – ?). Urodził się w rodzinie o długich tradycjach kupiecko-magicznych. Uważany za najpotężniejszego czarnoksiężnika w Lidze Hanzeatyckiej. Posiadacz Włóczni św. Maurycego i dwóch egzemplarzy Świętego Graala. Dwunastokrotny Wielki Mistrz Sztuk Tajemnych. Pogromca duplikatów z wymiaru ΔP12. Wynalazca maszyny thaumo-elektrycznej.

Tyle na temat tej postaci mówią podręczniki i opracowania historyczne.

Johannes Schachmann. Życie i czasy - przykładowa plansza

Johannes Schachmann. Życie i czasy – przykładowa plansza

O autorach:

Mateusz Piątkowski. Scenarzysta, zawsze szukający rysowników, żeby przed śmiercią lub nieuchronną implozją wszechświata (cokolwiek będzie pierwsze) stworzyć jak najwięcej komiksów.

facebook.com/moskoispolka

Jacek Kuziemski. Grafik i rysownik komiksów z Trójmiasta. Entuzjasta historii i klasycznego fantasy. Gdy nie tworzy prowadzi z ojcem wielopokoleniową pasiekę. Ma dwa koty.

https://www.facebook.com/brzozo.art/

Johannes Schachmann. Życie i czasy - przykładowa plansza

Johannes Schachmann. Życie i czasy – przykładowa plansza

Dane techniczne:

Liczba stron: 100

Format: 165×235

Druk: cz.-b.

Okładka: twarda

Skład: Robert Sienicki

ISBN: 978-83-953767-1-9

Data premiery: 28.09.2019

Cena okładkowa: 49,99 (w tym 5% VAT)

Johannes Schachmann. Życie i czasy - przykładowa plansza

Johannes Schachmann. Życie i czasy – przykładowa plansza

Wydawnictwo 23

Wydawnictwo zostało założone przez Jerzego Łanuszewskiego. W marcu opublikowaliśmy Broma Unki Odyi, entuzjastycznie przyjętego przez czytelników i krytyków. Johannes Schachmann. Życie i czasy jest naszym drugim albumem. Misją Wydawnictwa 23jest dostarczanie wam komiksów z dziwnej Polski. Produkcji nietypowych i intrygujących. Takich, których się nie spodziewacie. Będzie mrocznie, będzie strasznie – ale nie bójcie się. Wywrócenie mózgu na lewą stronę nie jest wcale takie złe.