Hip Hop Genealogia 3

Kontynuacja cenionej przez krytykę serii Eda Piskora! W tomie 3 zobaczycie jak Run-DMC znalazło się na drodze do sławy i poznacie takich niezapomnianych artystów jak Whodini, The Fat Boys, Slick Rick czy Doug E. Fresh. Beastie Boys stają się składem hip hopowym. Rick Rubin wreszcie spotyka Russella Simmonsa i razem otwierają wytwórnię Def Jam Records, a ich pierwszym artystą zostaje LL Cool J.
W tym tomie, obejmującym lata 1983-1984, przeczytacie również o pilotowym odcinku „Graffiti Rock” oraz filmach dokumentalnych „Style Wars” oraz „Breakin’ and Enterin’”. Ed Piskor nadal dostarcza fascynujące historie.

hip Hop Genealogia, tom 3

Hip Hop Genealogia, tom 3

hip Hop Genealogia, tom 3

Hip Hop Genealogia, tom 3

Scenariusz i rysunki: Ed Piskor
Tłumaczenie: Marceli Szpak i Piotr Czarnota
Cena: 69 zł
ISBN: 978-83-65527-83-7
Format: 225×320
Oprawa: zintegrowana
Liczba stron: 112
Druk/barwność: kolorowy
Zalecane dla odbiorcy: Młodzież i dorośli
Komiks nr 297
Wydanie: I
Data wydania: 27 lutego 2020

Szósty rewolwer 6: Taniec duchów

Nasz świat nie zawsze był taki, jaki jest teraz. A może być jeszcze inny.
Sześć. Zestaw tajemniczych rewolwerów posiadających moc przekształcania rzeczywistości. Zostały użyte, by zburzyć rzeczywistość i odbudować ją na nowo. Becky Montcrief trafia na Taniec Duchów, by doświadczyć dokonań przerażającej mocy Sześciu… i tego, co jeszcze mogą dokonać.
Becky jest zagubiona i bezbronna, ale nie jest sama. Ścigają ją groźni Skinwalkerzy, próbując zabić dziewczynę w chwili, gdy jest najsłabsza, a złowrodzy wygłodniali czają się na brzegach Ścieżki, czekając niecierpliwie na czyjś nieuważny krok.
Przemierzając te duchowe rozstaje, Becky napotyka upiorne duchy, nieoczekiwanych sojuszników, zapomniane królestwa, rycerzy, mityczne stworzenia i najgroźniejszą

Szósty Rewolwer, tom 6

Szósty Rewolwer, tom 6

Szósty Rewolwer, tom 6

Szósty Rewolwer, tom 6

Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Brian Hurtt
Kolory: Bill Crabtree
Tłumaczenie: Wojciech Jędrak
Cena: 69 zł
ISBN: 978-83-66347-17-5
Format: 170X260
Oprawa: miękka
Liczba stron: 168
Druk/barwność: kolorowy
Zalecane dla odbiorcy: Młodzież i dorośli
Komiks nr 298
Wydanie: I
Data wydania: 27 lutego 2020

Shangri-La

Nieskończona przestrzeń.
Człowiek i Tianzhu Enterprises.
TIANZHU TV, TZ-PHONY, TIANZHU-TAB, TIANZHU-FITNESS, TIANZHU-BURGERS, TIANZHU NIERUCHOMOŚCI, TIANZHU-BANK.
Świat jest doskonały, ponieważ Tianzhu Enterprises jest strażnikiem twojego szczęścia.

W odległej przyszłości, za kilkaset lat, ludzie będą mieszkać na stacji kosmicznej, daleko od zdewastowanej Ziemi. Stacja jest zarządzana nie przez rząd, ale przez międzynarodową korporację, która jest otoczona prawdziwym konsumpcyjnym kultem. Na pierwszy rzut oka wszyscy wydają się zadowoleni z tego „idealnego społeczeństwa”. Ludzkość chcą przekraczać własne granice i stać się równa bogom. Aby to osiągnąć grupa zbuntowanych naukowców wdraża programu tworzenia życia na Shangri-La, jednym z najbardziej terraformowanych rejonów Tytana. Zamierzają opowiedzieć „Genesis” na swój własny sposób.
Tymczasem główny bohater, Scott, bada dla korporacji Tianzhu, serię dziwnych wybuchów, które niszczą sprzęt badawczy i stanowią zagrożenie dla całej kolonii. Tianzhu bagatelizuje jednak jego odkrycia.
Na stacji kipią i rodzą się nowe konflikty i bunty społeczne, których jednak wszechwładna korporacja Tianzhu nie tłumi w zarodku. Opowieść rodzi wiele pytań, wśród nich to najważniejsze o przetrwanie ludzkości.

Shangri-La

Shangri-La

Shangri-La

Shangri-La

Scenariusz i rysunki: Matieu Bablet
Tłumaczenie: Katarzyna Gajewska-Wąsowicz
Cena: 126 zł
ISBN: 978-83-66347-16-8
Format: 210X290
Oprawa: twarda
Liczba stron: 224
Druk/barwność: kolorowy
Zalecane dla odbiorcy: Młodzież i dorośli
Komiks nr 299
Wydanie: I
Data wydania: 27 lutego 2020