SPIDER-MAN UNIWERSUM

SPIDER-MAN UNIWERSUM

Każdy prawdziwy fan Spider-Mana z niecierpliwością czeka na najnowszą, animowaną superprodukcję Sony/MARVEL. Oficjalna premiera dopiero za miesiąc, ale najgorliwsi widzowie będą mogli zobaczyć film już 11 grudnia! W filmie spotkamy całe uniwersum postaci związanych z przygodami Spider-Mana, nieoczekiwanych gości, a przede wszystkim mnóstwo humoru i zabawy konwencją. Gigantyczne wrażenie zrobi sposób animacji, w jakim twórcy filmu ożywili postacie z komiksu. Spider-Man Uniwersum to hit! Bilety są już dostępne w sprzedaży – w kasach kin i na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/spider-man-uniwersum/. Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona! 

Ikona popkultury powraca. Amerykańska animowana komedia z przełomowym, pierwszym tego rodzaju, stylem wizualnym zaskoczy niejednego widza. W „Spider-Man Uniwersum”, z pozoru zwykły chłopak, Miles Morales odkrywa w sobie moce Spider-Mana, a na pomoc w walce z niebezpieczną maszyną naruszającą czasoprzestrzeń, przybędą Spider-Mani z innych Uniwersów. Postacie ze Spider-Mana połączą siły w wymiarach równoległych, aby zatrzymać zagrożenie dla ludzkości. Czy każdy z nich da radę wrócić do swojego wymiaru?

Za reżyserię „Spider-Man Uniwersum” odpowiadają Bob Persichetti, Peter Ramsey i Rodney Rothman, który wraz z Philem Lordem są autorami scenariusza. Głosów do głównych ról udzielili: Mateusz Narloch(PL) i Shameik Moore jako Miles Morales/Spider-Man, Magdalena Herman-Urbańska(PL) i Hailee Steinfeld (Gwen Stacy), Przemysław Stippa(PL) i Jake Johnson (Peter Parker/Spider-Man).

Pokazy otwarte filmu „Spider-Man Uniwersum”, w wersji 2D z dubbingiem odbędą się wybranych kinach Cinema City już 11 grudnia, o godz. 19:30: Warszawa Arkadia, Kraków Kazimierz, Poznań Plaza, Katowice Silesia, Łódź Manufaktura i Wrocław Wroclavia.

Premiera filmu już 25 grudnia we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach, dostępna będzie w wersji 2D z napisami i z dubbingiem.