Szczurwysyny

Portugalski żołnierzu, porzuć tę daremną wojnę! Nie cierp dalej tyranii swych faszystowskich przywódców. Nie popełniaj więcej zbrodni wobec braci z Gwinei.
Gwinea, rok 1974. W ostatnich dniach przed upadkiem Kolonialnego Imperium Portugalskiego gwinejski żołnierz, który walczył po stronie armii portugalskiej, zaczyna pogrążać się w swoim osobistym piekle.

Scenariusz: Luís Zhang
Rysunki: Fábio Veras
Tłumaczenie: Weronika Orlińska i Jakub Jankowski
Cena: 69 zł
ISBN: 978-83-66347-26-7
Format: 200×280
Oprawa: twarda
Liczba stron: 88
Druk/barwność: kolor
Zalecane dla odbiorcy: Młodzież i dorośli
Komiks nr 305
Wydanie: I
Data wydania: 16 czerwca 2020

Szósty rewolwer: Bękarty rewolweru

Szósty Rewolwer, Bękarty Rewolweru

Szósty Rewolwer, Bękarty Rewolweru

Tajemnice czterech rzezimieszków wychodzą na światło dzienne, kiedy ich drogi rozchodzą się po śmierci generała Hume’a. Bill ma nadzieję na znalezienie nowego powołania i nowej bandy banitów. Ben próbuje rozpocząć nowe życie i odkrywa nieodwzajemnioną miłość. Will powraca do domu na makabryczne spotkanie rodzinne. A Silas trafia na społeczność potrzebującą zarówno lekarza, jak i kaznodziei. Ale każdy z jeźdźców dzierży jeden z Sześciu, a posiadanie każdego z nich ma straszną cenę. Nawet gdy na ich oczach zachodzą straszne przemiany fizyczne i duchowe, wyjęci spod prawa jeźdźcy zdają sobie sprawę, że nigdy nie znajdą miejsca w normalnym świecie. A rewolwery pragną zjednoczenia ze sobą.
Gdy towarzysze broni spotykają się ponownie, muszą stawić czoła złu jeszcze większemu niż czerń, która wypełnia ich własne dusze – chorobie rodzącej potwory, która może pochłonąć ich wszystkich.
Czy ci bezwzględni ludzie mogą zostać wybawicielami? Czy w świecie Szóstego rewolweru istnieje różnica między bohaterem a złoczyńcą?

Szósty rewolwer: Bękarty Rewolweru zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach 1-5 miniserii.

Scenariusz: Cullen Bunn i Brian Hurtt
Rysunki: Brian Churilla
Kolory: Bill Crabtree
Tłumaczenie: Wojciech Jędrak
Cena: 69 zł
ISBN: 978-83-66347-21-2
Format: 170X260
Oprawa: miękka
Liczba stron: 136
Druk/barwność: kolorowy
Zalecane dla odbiorcy: Młodzież i dorośli
Komiks nr 306
Wydanie: I
Data wydania: 16 czerwca 2020

Kapitan Bzyk

Kapitan Bzyk

Kapitan Bzyk

Kobiety go kochają, a mężczyźni… no cóż, też go kochają. Niestraszna mu Jaskinia Zbójców. Salto śmierci to dla niego dziecinna igraszka. No i nie boi się ryzyka. Właściwie to niczego się nie boi. A co najważniejsze, wie co to dobra zabawa. Na takiego bohatera czekaliście przez całe życie. Bon vivant, erudyta, funkcjonariusz… po prostu KAPITAN. Dajcie się porwać w podróż po latach siedemdziesiątych PRL-u. Podróż pełną przygód, romansów, klubokawiarni i mieszkań z meblościanką. Przygód, które sprawią, że mocniej zabije serce i zarumienią się policzki. Kapitan zaprasza i gwarantuje dobrą zabawę na ponad stu stronach kolorowych ilustracji.

Scenariusz i rysunki: Ernesto Gonzales
Cena: 69 zł
ISBN: 978-83-66347-30-4
Format: 190×270
Oprawa: twarda
Liczba stron: 128
Druk/barwność: kolor
Zalecane dla odbiorcy: Dorośli
Komiks nr 307
Wydanie: I
Data wydania: 16 czerwca 2020