Wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie albumów komiksowych z cyklu DC Odrodzenie (w oryginale DC Universe Rebirth), w której prezentuje najważniejszych i najpopularniejszych superbohaterów. 24 stycznia do sprzedaży trafią kolejne tomy w seriach: Superman – Pierwsze próby Superboya, Batman – Jestem samobójcą i Green Arrow – Wyspa Blizn.

Premierę będzie miał trzeci, po Salambo i Lone Sloane, album zbiorczy opowiadający o przygodach kosmicznego pirata i awanturnika – Lone Sloane – Gail, Chaos.

Na rynek trafi również trzeci album z sześciotomowego, nowego wydania komiksowego bestselleru Kaznodzieja.

Oprócz tego 24 stycznia do sprzedaży trafią:

Millenium. Saga – Nowi spartiaci, drugi tom kontynuacji komiksowej adaptacji trylogii Millennium Stiega Larssona.

Czarny Młot: Wydarzenie, drugi tom serii o nietypowej grupie superbohaterów. Farma już nigdy nie będzie taka sama!

Pierwszy tom serii o Miguelu O’Harze, Spider-Manie z przyszłości, który próbuje odnaleźć się we współczesnym Nowym Jorku, Spider-Man 2099 – Nie z tego czasu

Moon Knight – Z martwych, pierwszy tom klimatycznej serii, docenionej zarówno przez krytyków, jak i przez czytelników. Moon Knight boksuje się z duchami, prowadzi śledztwo w sprawie ryzykownego eksperymentu ze snem i odkrywa mroczne tajemnice Nowego Jorku.

Pozostałe komiksy superbohaterskie  m.in.: Uncanny Avengers – Preludium do Axis; Spider-Man i Czarna Kotka: Zło, które ludzie czynią; Wolverine

i kolejny tom o przygodach znanych na całym świecie niebieskich skrzatów – Smerf Dzikus

oraz Star Wars Legendy. Dziewczyna z Rebelii. Zdławiona nadzieja