90s FOREVER zin – Info O autorze

Jan Kabaciński – poznański bloger i miłośnik bardzo szeroko pojętej popkultury lat 80 i 90. Autor bloga „Gruby Geek – Recenzje Figurek” oraz zadeklarowany fan Roba Liefelda.

Opis zina:

Mamy gorące wakacje w samym środku lat 90, a na podwórkach całego kraju królują guma balonowa, automatowe mordobicia i komiksowe zeszytówki. Lejący się z nieba żar roztapia asfalt niczym wodne lody na patyku. Wtem z gęstej jak wata cukrowa mgły nostalgii wyłania się wyhodowany na kosmicznych sterydach i obwieszony amunicją wielkości ludzkiej głowy potworek swoich czasów. 90s FOREVER to zin pełen małomównych twardzieli, wielkich spluw, rządowych intryg i krwawych porachunków. Tutaj bezsprzecznie rządzi ten kto ma większego gnata i jeszcze większe cojones. Oto komiks będący tak potężną dawką testosteronu, że na bicepsach czytelnika natychmiast uwydatniają się żyły wypełnione krwią pompowaną w rytm eurodance’u.

90s FOREVER! zin zawiera:

  • Niezwykle krwawe i brutalne przygody rządowej brygady Death Lords, składającej się z przywróconych do życia i zmodyfikowanych genetycznie żołnierzy,

  • Komiksową wariację na temat legendarnego przełącznika w automatach z grą „Mortal Kombat” mającego rzekomo zapewnić graczom tryb mniej krwawy. Tutaj rozgrywkę podkręcamy do MAXIMUM!

  • Prostą i szybką receptę na uniknięcie masakry w Parku Jurajskim! (John Hammond by to pokochał!).

Wersja online: https://issuu.com/90sforever/docs/90s_forever_zin

Premiera (wersja cyfrowa) 27.07.2019

Liczba stron: 25

Kolory: Czerń i biel

WERSJA PAPIEROWA W ŚCIŚLE LIMITOWANYM NAKŁADZIE DOSTĘPNA BĘDZIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ JESZCZE PRZED KOŃCEM WAKACJI.