Joker - plakat

Joker – plakat

Jesień to idealny moment na poznanie historii jednego z najsłynniejszych superprzestępców uniwersum DC. Już 4 października na ekranach Cinema City fani komiksów będą mogli zobaczyć film „Joker”, a oglądając seans w najnowocześniejszej technologii IMAX® zostaną przeniesieni wprost do miasta Gotham. Bilety są dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Po raz pierwszy widzowie będą mogli obejrzeć historię jednego z superprzestępców, który  cieszy się najgorszą sławą w Gotham City, i z którym wielokrotnie mierzył się Batman – Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz kultowego czarnego charakteru, Arthura Flecka (Phoenix), człowieka zepchniętego na margines, to nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale również opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście. Strudzony życiem komik popada w obłęd i ostatecznie, za sprawą kolegi z pracy, który podarowuje mężczyźnie rewolwer, staje się psychopatycznym mordercą.

Film o początkach kariery księcia zbrodni Gotham widzowie będą mogli obejrzeć, m.in. w najnowocześniejszej technologii IMAX®, przedstawiającej film ze zwiększoną jasnością i kontrastem obrazu. Intensywne doznania gwarantuje głębia barw, nasycone kolory i ostrzejszy obraz w sali o układzie amfiteatralnym. Potężny laserowy dźwięk i efekty 3D, które wręcz „wychodzą” z ekranu do widza sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe.

Film będzie można obejrzeć we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D, natomiast w wersji IMAX® w kinach Cinema City: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl