Już 18 grudnia fani Gwiezdnych Wojen będą mogli zobaczyć na ekranach kin Cinema City przedpremierowe pokazy długo wyczekiwanego filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Dla wszystkich wielbicieli tej kultowej sagi Cinema City przygotowało również niesamowity konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd na europejską premierę filmu w Londynie i tym samym, jedyna i niepowtarzalna okazja na spotkanie z twórcami ostatniej części sagi! By wziąć udział w konkursie i dać sobie szansę na wygraną, wystarczy wejść na stronę www.konkurscinemacity.pl i spełnić proste warunki konkursu.

Gwiezdne wojny w reżyserii George’a Lucasa trafiły na ekrany 25 maja 1977 roku. Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, przeszedł do klasyki                               i całkowicie odmienił oblicze kinematografii.

Już 18 grudnia w Cinema City fani gwiezdnego hitu będą mogli obejrzeć przedpremierowe pokazy najnowszej części filmu „Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie”. A na szczęśliwców czeka możliwość wyjazdu na europejską premierę z udziałem aktorów w Londynie! Jedyne co należy zrobić, to zakupić bilet na ostatnią część sagi do dnia 5 grudnia br. i wypełnić formularz na stronie konkursowej www.KonkursCinemaCity.pl oraz odpowiedzieć na pytanie: „Kim byłbyś w uniwersum Gwiezdnych Wojen? Stwórz i nazwij postać dla siebie. Uzasadnij swój wybór”. Zgłoszenia można wysyłać do dnia 5 grudnia 2019, do godz. 23.59. Po tym czasie komisja wybierze jedną, najbardziej kreatywną odpowiedź, a jej autor wraz z osobą towarzyszącą zyska szansę na niezapomnianą, gwiezdną przygodę w Londynie! Nagroda obejmuje podróż dla dwóch osób oraz zakwaterowanie i kieszonkowe.

Konkurs trwa od 15.11 do 05.12.2019 r. Organizatorem konkursu jest Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa. Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: https://link.do/faIqh 

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Więcej informacji i bilety na www.cinema-city.pl