jeden z najlepszych amerykańskich komiksów kryminalnych w historii ukazuje się po raz pierwszy w Polsce w pięciu luksusowo wydanych tomach. To 100 Naboi autorstwa mistrzów komiksu amerykańskiego, wyróżnionych Nagrodą Eisnera: Briana Azzarello i Eduardo Risso.

Premierę ma również pierwszy tom serii fantasy, której akcja rozgrywa się zaraz po tym, jak ludzie stracili panowanie nad naszą planetą – Władza. Pora demonów.

Na rynek trafi także Hellboy: Spętana trumna. Prawa ręka zniszczenia. Piętnaście krótkich opowiadań z różnych etapów życia Hellboya. Od rozbrajających Placuszków, przez słynne spotkanie z Babą-Jagą, po mroczną Szkatułkę pełną zła. Historie te rzucają światło na kwestię pochodzenia, dzieciństwa i przeznaczenia Hellboya. Jak zwykle opowieści o „piekielnym chłopcu” przeplatają się z motywami z folkloru i okultyzmu, czarują klimatem i są okraszone wyjątkowym poczuciem humoru.

Wydawnictwo Egmont kontynuuje wydawanie albumów komiksowych z cyklu DC Odrodzenie (w oryginale DC Universe Rebirth), w której prezentujemy najważniejszych i najpopularniejszych superbohaterów. 21 lutego do sprzedaży trafią kolejne tomy w seriach: Superman Action Comics – Powrót do „Daily Planet”, Aquaman – Nadpływa Czarna Manta i Liga Sprawiedliwości – Epidemia.

Oprócz tego 7. lutego premierę miały:

Piąty tom historii przygodowej o awanturniku Corto Maltese, Corto Maltese – Przygody etiopskie.

Dwumiesięcznik dla miłośników komiksu i fanów Star Wars, magazyn z najnowszymi komiksami Star Wars, STAR WARS KOMIKS 1/2018, Doctor Aphra, Ścigana przez wszystkich.

dwa tomy serii Lucky Luke Alibi, tom 58  i Pony Express , tom 59

oraz dziewiąty tom humorystycznej serii familijnej o perypetiach dwóch sióstr: nastoletniej Wendy i o kilka lat młodszej Marine, Sisters. Plątać się pod nogami.

21. lutego do sprzedaży trafią też:

Wyjątkowy album wydany w serii DC Deluxe zawierający dwie miniserie Matta Wagnera: Batman i ludzie potwory oraz Batman i szalony mnich, czyli znakomite opowieści o młodości i początkach kariery Mrocznego Rycerza, Batman – Świt mrocznego Księżyca.

Pozostałe komiksy superbohaterskie  m.in.: Anihilacja – Podbój, Avengers i X-Men – Axis, Deadpool – Axis, Axis – Carnage i Hobgoblin.

oraz album Mój Kucyk Pony – Przyjaciółki na zawsze