Druga Strona, po której znalazł się Will, to miejsce spotykane wcześniej wyłącznie w koszmarach sennych i wizjach. Bohater nie ma pojęcia, jak nazywać mroczną krainę, w której się znalazł, wie tylko, że jest tu sam i grozi mu niebezpieczeństwo. Wszędzie czai się dziwny, skrzeczący potwór, a w powietrzu unoszą się znajome głosy dochodzące z prawdziwego świata. Aby przeżyć, Will trzyma się tego, czego nauczył się od przyjaciół, oraz nadziei, że uda mu się wrócić do domu i do bliskich.

Już 15 maja premierę będzie miał wyczekiwany przez fanów w Polsce komiks STRANGER THINGS. PO DRUGIEJ STRONIE. Został on stworzony na podstawie kultowego serialu Netflixa o nazwie
STRANGER THINGS.  4 lipca premierę będzie miał kolejny, 3 sezon serialu.

W komiksie została opowiedziana historia losów Willa Byersa, gdy w pierwszym sezonie znalazł się po drugiej stronie… To lektura obowiązkowa nie tylko dla wszystkich fanów, ale także dla osób zaczynających swoją przygodę ze STRANGER THINGS! Komiks został napisany przez Jody Houser (autorkę wielu innych komiksów, np. Doctor Who, Gwiezdne wojny) i narysowany przez Stefana Martino (m.in. Doctor Who, Nosferatu, Gwiezdne Wojny).

Przykładowe strony oryginalnego wydania można obejrzeć na stronie Dark Horse.

Stranger Things. Po Drugiej Stronie

Stranger Things. Po Drugiej Stronie

Format: 260x170mm
Liczba stron: 96
Okładka: Oprawa twarda
Premiera: 15.05.2019 r.
Cena okładkowa: 49,90 zł