Spider-Man: Daleko od domu - plakat

Spider-Man: Daleko od domu – plakat

Już 5 lipca na ekranach Cinema City pojawi się kolejna część pajęczego bohatera: „Spider-man: daleko od domu”. Dzięki wyjątkowej technologii obrazu i dźwięku, film wciągnie widzów w samo centrum wydarzeń. Pełni wrażeń filmowych dostarczą seanse w IMAX®, 4DX® oraz ScreenX. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie „Spider-Man: Daleko od domu”. To kontynuacja wydarzeń z „Avengers: Koniec gry”. Tym razem superbohater wraz z przyjaciółmi – Nedem, MJ i resztą klasy, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się. Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Z recenzją filmu możesz zapoznać się TUTAJ.

Seanse Spider-Mana w Cinema City

Film, oprócz w standardowej wersji 2D, będzie można zobaczyć w salach IMAX®, 4DX® oraz ScreenX. Dzięki czemu widzowie jeszcze głębiej wejdą w świat marvelowskich superbohaterów. Gigantyczny, zagięty ekran IMAX® w połączeniu z potężnym laserowym dźwiękiem i efektami 3D, które „wychodzą” z ekranu do widza sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe. Oczarowuje widza krystalicznie czystym obrazem pełnym magii!

Natomiast film w technologii 4DX® oddziałuje na wszystkie nasze zmysły – ruchy fotela, rozbłyski światła czy efekty wody i wiatru idealnie trafią w gust widzów, którzy szukają maksymalnego kinowego przeżycia.

W technologii ScreenX przygody superbohatera będą wyświetlane na ścianach kin, tworząc wciągający, panoramiczny, 270-stopniowy format. Nie można go zobaczyć nigdzie indziej w Polsce. Każdy z tych trzech formatów sprawi na swój sposób, że filmowa fikcja dosłownie stanie się rzeczywistością, a widz będzie mógł przeżywać emocje razem z tytułowym Spider-manem.

Kiedy premiera nowego Spider-Mana?

Film wejdzie na ekrany 5 lipca we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D oraz 3D w wersji IMAX® w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Plaza (Poznań), Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) oraz w wersji 4DX® w kinach: Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz, Arkadia (Warszawa) oraz Wroclavia (Wrocław) oraz ScreenX: Mokotów (Warszawa).

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited. Dzięki niej tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.